Akkent Mahallesi’ne Yürüyüş ve Bisiklet Yolu

Vatandaşları bisiklet kullanmaya davet eden Başkan Saraçoğlu, araç sürücülerinin de bisiklet kullanıcılarına daha fazla hassasiyet göstermesini istedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye olarak daha yaşanabilir bir Kütahya için çalışıyoruz. İl sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelere dokunarak farklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyoruz. Kütahya’nın geldiği noktayı farklı bir boyuta taşımak istiyoruz. Bu kapsamda imar planına uygun cadde ve sokaklarda bisiklet yolu çalışmalarına başladık.

Kütahya Belediyesi olarak şehrimizin spor ve yürüyüş alışkanlığı kazandırmak için yaptığımız Akkent Mahallesi Bisiklet Yolu boyaması tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Akkent Mahallesi Bisiklet yolu haricinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda OEDAŞ’ın yürüttüğü elektrik hatlarının yeraltına alınması sonrası burada da Bisiklet yolu yapım çalışmalarımıza başlayacağız. Daha sağlıklı ve daha güzel bir Kütahya için hep birlikte çalışıyoruz ifadelerini kullandı. (EFE)

Bir önceki yazımız olan Tomruk yüklü kamyon devrildi: 2 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir