Ali Çetinbaş’tan Zeliha Aksaz Şahbaz’a: Gençlere merhaba de, teyzelerin elini öp

Gazeteciler, Çetinbaş’a “CHP İl Başkanı Aksız’ın ’Kütahya halkının hakkını aramadığı’ yönündeki açıklamalarını hatırlattı.

Başkan Çetinbaş, bunun üzerine, Ben öyle düşünmüyor, Kütahya’yı ve Kütahya’lıları seviyorum. Kütahya hem hakkını arıyor, hem de doğru ve faydalı bir hizmet gördüğünde siyasetçiyi de, o işi yapanı da bağrına basar. Kütahya kadirşinas insanların yaşadığı ilim irfan ve medeniyet şehri vefalı bir kent. Ben başkanın Kütahya’nın ilçe, belde ve köylerini gezmesini, teyzelerin elini öpmesini, köyde sigarasını tellendiren gence ’meraba’ demesini tavsiye ederim. Kütahya halkı hakkını da arar, sözünü de söyler, takdirini de ortaya koyar. Elbette bizim partimizde eleştirilecek ve seçim sandığı önüne geldiğinde elini vicdanına koyacak, kim doğruyu söylüyor?. Kim bu memlekete hizmet eder?. Bunları düşünerek oyunu kullanacak. Kütahya böyle yapıyor. Dolayısıyla Kendi temsil ettiği siyasi partiyi sevmiyor ve benimsemiyorsa Kütahya halkını eleştirmek yerine kendisine CHP zihniyetini gözden geçirmesini tavsiye ederim” diye konuştu.(EFE)

Bir önceki yazımız olan Şaphane’de diksiyon eğitimi kursu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir