Başkan Atilla, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki durakta vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Atilla, otobüs durağında vatandaşlarla sohbet ederek çocuklara oyuncak dağıttı.

“Kentimizi halkımızla beraber yönetiyoruz”

Büyükşehir Belediyesi’nin sorunları çözmek için çalıştığını belirten Başkan Atilla, “Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımızı seviyoruz, onların günlük hayatta sorun yaşamaması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Kentimizi halkımızla beraber yönetiyoruz. Sokakta vatandaşın ayağına giderek isteklerini soruyoruz. Projelerimizi de buna göre yürütüyoruz” dedi.

Başkan Atilla, durakta bir halk otobüsüne binerek vatandaşın Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini sordu. Başkan Atilla, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşları olumsuz hava koşullarından korumak için yaptığı klimalı durağı inceledi.

Bir önceki yazımız olan Kızılırmak’ta kaybolan çocuğu arama çalışmaları 4’üncü gününde devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir