Fenerbahçespor Kulübünden miniklere karne hediyesi

Okul Müdürü Erdoğan Yiğit, 20 öğrenci ve 3 öğretmeni Fenerbahçe spor kulübünün misafiri olarak İstanbul’a gönderdiklerini ifade etti. Yiğit, “ Bu yıl 20 şanslı öğrencimiz karne hediyesini Fenerbahçe spor kulübünden aldı. Euroleague kupasını Türkiye’ye getiren Fenerbahçe’nin, Anadolu Efes’i eleyen ve finale çıkan Beşiktaş ile yaptığı basketbol maçı Güney ilkokulu öğrencileri tarafından coşkuyla izlendi. Güney Beldesi Belediye Başkanı Halil İbrahim İlhan, fanatik Fenerbahçeli öğrencilerimizle birlikte olmanın heyecanı içinde olduğunu ifade etti. İlhan “ Başarılı öğrencilerimizin Fenerbahçe spor kulübünün misafiri olmaları bizleri de gururlandırdı. Öğrencilerimizle birlikte Ülker Sportis Arena da Fenerbahçe-Beşiktaş basketbol maçını izledik, çekişmeli geçen maçı Fenerbahçe 75-69 kazanınca, sevincimiz bir kat daha arttı” dedi.

Fenerbahçe –Beşiktaş basketbol maçında Fenerbahçe’yi sonuna kadar destekleyen Simavlı öğrenciler, maçın galibi Fenerbahçe olunca sevinç çığlıkları attı.

Seriyi 1-0’ a getiren Fenerbahçeli basketbolcular, Güney Beldesinden gelen öğrencilere ikramlarda bulunarak hatıra fotoğrafı çektirdiler. (MEİ-EFE)

Bir önceki yazımız olan Gediz’de 8 bin 794 öğrenci karne aldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir