Gediz’in en büyük sivil toplum kuruluşundan Gediz Devlet Hastanesine kamelya yardımı

Yapılan etkinlikle üretimi tamamlanan kamelyalar hastane bahçesine yerleştirildi.

Hastane bahçesine yerleştirilen kamelyaların montajı esnasında Gediz Esnaf Dayanışma Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Türer bir açıklama yaptı. Türer, “Gediz Esnaf Dayanışma Birliği Olarak bugüne kadar Gediz’de kurulmuş olan en büyük sivil toplum kuruluşu olmamızın bize verdiği gururla ilçemiz için ast olan amacımız birlik, beraberlik, kardeşlik ve herkesi toplum yararına bilinçlendirmektir. Son günlerde en çok eksikliğini hissettiğimiz kardeşliği pekiştirmek için bizler diyoruz ki, herkes herkesi Allah için kucaklasın, selamlasın. Allah için sevelim birbirimizi. Bizler diyoruz ki; “Kimse kimseyi ötekileştirmesin, ayrıştırmasın, fitne tohumlarını ekmesin, tüm Gediz olarak muhabbetle ileriki nesillerimize daha iyi bir Gediz için el ele verelim. Bizleri kırmayarak yardımlarımızı kabul eden değerli Gediz Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Haner’e tüm Gedab ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

Gediz Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Haner ise, “Hastanemize yardımlarını esirgemeyen çok değerli Gedab üyelerine, icra kurulunu oluşturan çok değerli 24 arkadaşımıza ilçemizde belki de ilklerden olan kardeşlik örneğini gösterdikleri için minnettarım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Program katılımcıların yemek programı sonrasında son buldu. (RB-EFE)

Bir önceki yazımız olan Kaymakam Emi Kaymak: Kureyşliler kazı alanı bölge için önemlidir başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir