Hisarcık Belediyesi vize yaptıracak araç sahiplerini rahatlattı

Daha önce gezici araç muayene istasyonunda vize işlemleri ilçe merkezine 2 kilometre uzaklıktaki festival alanında 15 günde bir Çarşamba ve Perşembe günleri yapılıyordu. Açık alanda yapılan vize işlemleri esnasında saatlerce sıra bekleyen araç sahipleri kışın soğuktan, yazın ise aşırı sıcaktan etkileniyorlardı.

Bunu göz önüne alan Hisarcık Belediyesi araç sahiplerinin daha rahat bir ortamda araçlarını vize yaptırmalarına imkan sağlamak ve zaman kaybını önlemek amacıyla ilçe merkezinde yeni inşaatına başlanan kapalı pazar yerini gezici araç muayene istasyonuna tahsis ederek araç sahiplerinin mağduriyetini giderdi.

Gezici araç muayene istasyonu yetkilileri duyarlılıklarından dolayı Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’a teşekkür ettiler.

Araç sahipleri araç muayene istasyonunda vize işlemlerinin belediyenin katkılarıyla ilçe merkezinde kapalı bir alanda yapılmasıyla 36 dereceye varan sıcağın altında saatlerce beklemekten kurtulduklarını ve ilçe merkezine yakın olduğu için işlerini rahatça gördüklerini söylediler.(MA-EFE)

Bir önceki yazımız olan TKİ Tavşanlı Linyitpsor yeni sezona hazır başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir