Hisarcık’taki camilerde Ramazan temizliği

Belediye, vatandaşların Ramazan’da ibadetlerini rahat bir şekilde yapabilmeleri için ilçe merkezinde bulunan tüm camilerde detaylı temizlik çalışması başlattı.

Ramazan coşkusunun hissedildiği kutsal mekânların temizliği konusunda hassasiyetle çalıştıklarını kaydeden Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, rahat ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirilmesi için tüm tedbirlerin alındığını söyledi.

Hisarcık Belediye bünyesinde 4 bayan temizlik işçisinden oluşan cami temizleme ekibi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, camilerdeki halılar halı yıkama makinesi ve deterjanlı suyla yıkanırken; pencereler, kapılar, camlar ve duvarlar da büyük bir titizlikle siliniyor. Halıların temizliğinde özel kokular kullanılıyor. Ekip, temizlik çalışmalarını periyodik olarak sürdürecek.

Mahallelerindeki camilerin temizlendiğini gören vatandaşlar, Hisarcık Belediyesinin gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve personeline teşekkür ettiler.(MA-EFE)

Bir önceki yazımız olan Aslanapa Beldiyesinden halka iftar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir