İzcilerin veda gecesi

Atatürk İlkokulu bahçesinde düzenlenen izci öğrencilerin veda gecesinde konuşan Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni İzci Lideri Yusuf İzzettin Kelek,“İzcilik faaliyetlerimiz iki hafta daha devam edecek. Ramazan girmeden gülmek, eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için veda gecesi düzenledik. Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz izcilik faaliyetleri her yıl bir öncekinden daha güzel, daha coşkulu ve daha da kalabalık geçiyor. Sizlerin huzurunda buradan bizden her zaman yardım ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci’ye, Okul Müdürümüze, Müdür Yardımcımıza, öğretmen arkadaşlara ve siz velilere çok teşekkür ediyorum. İnşallah bugün güzel ve eğlenceli bir zaman geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Veda gecesinde izci öğrenciler Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni İzci Lideri Yusuf İzzettin Kelek, nezaretinde, marşlar okuyup, izci andı hakkında bilgiler verdiler. Daha sonra izciler ve velilerle çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yarışmadan sonra izci annelerin evlerinde yaptıkları dolma, kek, kurabiye ve çiğ köfteler hep birlikte tüketildi. İzcilerin veda gecesi ana sınıfı arkasında veda gecesi ateşi yakılıp oyunlar oynandı. (MA-EFE)

Bir önceki yazımız olan Ramazan öncesi balık çeşitliliği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir