Nazife Elmas Yerli ödülünü aldı

Uluslararası ve ulusal bir çok yarışmada bir çok derecesi olan annesi Resim Öğretmeni Melek Yerli tarafından çalıştırılan Minik ressam Nazife Elmas Yerli resim konusundaki yeteneğini 3 yaşında evdeki buzdolabının üzerine astığı çalışmalar ile gösterdi.

Mansiyon ödülü alan minik ressam Nazife Elmas Yerli, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım tarafından Bölge Müdürlüğünde ağırlandı. Başarılı çalışmasından dolayı kendisini tebrik eden Bölge Müdürü Adnan Kayım, minik ressama Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan hatıra niteliğinde hediyeler takdim etti ve annesi Melek Yerli ve babası Ali Yerli’yi de ayrıca tebrik ederek, minik Elmas’a öğrenim ve sanat hayatında başarılar diledi.

Nazife Elmas Yerli’nin annesi Melek Yerli, Kızımızın başarısı gurur verici eğitimine katkı sağlayan İnci Ana Okulu öğretmenlerine ve aile büyüklerimize minnettarız dedi. (EFE)

Bir önceki yazımız olan Abdullah Reha Nazlı: Bilgi, taşımak için değil kullanmak içindir başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir