Öğrencilerin yıl sonu resim sergisi

Okulun 4 ve 5 yaş grubu öğrencileri tarafından serbest zaman, fen-doğa etkinlikleri ve sanat etkinlikleri çerçevesinde yapılan resim sergisine özellikle öğrencilerin aileleri büyük ilgi gösterdi.

öğrencilerinin yıl boyunca sınıflarda yaptığı resimler, süslemeler ve el işleri yapılan yıl sonu etkinliğiyle sergilendi.

Sergilenen eserlerin öğrencilerin kendilerini ne kadar geliştirdiğini gösterdiğini vurgulayan Altıntaş Zafer İlkokulu Müdürü Mehmet Uygun, ’’Anaokulu öğrencilerimiz için yapacağınız gösteriler, etkinlikler ve güzellikler yeni bir adım olacak. Gelecek sene ilkokula merhaba diyecekler. Günden güne büyüyen çocuklarımız sergiledikleri birbirinden güzel resimler ve el işleri ne kadar çok yetenekli olduklarının kanıtıdır. İnşallah geleceğe dönük evlatlarımıza güzel bir dünya bırakmak, huzurlu ve barış dolu bir memleket bırakmak bizlere nasip olur. Çünkü orta vadede biz bayrağı onlara devredeceğiz. Bu serginin açılışında çok büyük emeği olan Anaokul öğretmenlerimiz Gönül Akar ve Diğdem Sancak’a teşekkür ediyorum. Sergide emeği bulunan 35 minik öğrencimizi candan kutluyorum’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)

Bir önceki yazımız olan Kütahya Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Hatice Gören: Kursiyer sayımız 66 başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir